Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Będą "Łzy", superniania nie przybędzie

Utworzony przez OBSERWATOR, 20 czerwca 2009 r. o 16:07
Pawlak napisał:
O come on ! Spróbuj mocniej tytoń do żucia i możesz nie odpowiadać.
Pawlak ! Powiem ci szczerze że przez moment poczułem ciarki na d... bo pomyślałem że rzeczywiście wreszcie ktoś mnie namierzył. Prawdę mówionc to niektórzy byli już w ogródku, już witali się z gąską ale niestety poszli w bok. Tak jak ty właśnie ! A przez chwilę byłeś na dobrym tropie. Z tym tytoniem to o co tobie biega ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
a Pawlak ! Powiem ci szczerze że przez moment poczułem ciarki na d... bo pomyślałem że rzeczywiście wreszcie ktoś mnie namierzył. Prawdę mówionc to niektórzy byli już w ogródku, już witali się z gąską ale niestety poszli w bok. Tak jak ty właśnie ! A przez chwilę byłeś na dobrym tropie. Z tym tytoniem to o co tobie biega ?
Nie turbuj swej kiepełe Siwy zbytnim pomyślunkiem , pokrzep się jeno dobrym trunkiem. Postaram Ci się coś wyłożyć językiem potocznym , nieważne kim jesteś i nie zależy mi na rozszyfrowaniu Twej tożsamości ,boś Ty widzę prym wiedziesz śród forum naszego ukochanego powiatu bialskiego jedną ręką skiniesz i już 100 Janczarów na mnie leci w tym sfora Sąsiadów z za opału składu lub innego węgla co słowem wulgarnem mnie urąga.Jeśli jesteś tym kim ja uważam że jesteś to będziesz wiedział kim ja jestem i to będzie dobry układ a jeśli nie i niech tak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
...i niech tak będzie.
OK ! Pawlak, OK !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydęnt jeszcze następną kadencję co najmniej bo kto mu zagrozi ? Abramowicz ? Za cienki jest ! Mam taką sugestion kto zagrozi Prezydętowi, ponieważ wbrew temu co twierdzi mój Guru Siwy (stare musi odejść i to z prozaicznego powodu bo już nie ma czego obiecać i w na czym w związku z tym zbuduje kampanię wyborczą). Proponuję podawanie kandydatur a nasi szacowni forumowicze ocenią osobę . Ludzie jest demokracja bądźmy konstruktywni , wiele zależy od nas samych , a już na pewno możemy wpłynąć na to kto będzie dostarczał kartofle do MOPSu. Podaję pierwszą osobę Broniewicz.Wersja dla słabiej widzących i mających problem z czytaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Prezydęnt jeszcze następną kadencję co najmniej bo kto mu zagrozi ? Abramowicz ? Za cienki jest ! Mam taką sugestion kto zagrozi Prezydętowi, ponieważ wbrew temu co twierdzi mój Guru Siwy (stare musi odejść i to z prozaicznego powodu bo już nie ma czego obiecać i w na czym w związku z tym zbuduje kampanię wyborczą). Proponuję podawanie kandydatur a nasi szacowni forumowicze ocenią osobę . Ludzie jest demokracja bądźmy konstruktywni , wiele zależy od nas samych , a już na pewno możemy wpłynąć na to kto będzie dostarczał kartofle do MOPSu. Podaję pierwszą osobę Broniewicz.Wersja dla słabiej widzących i mających problem z czytaniem
rzeczywiście trzeba by być ślepym i głuchym żeby takiego kandydata wybierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
rzeczywiście trzeba by być ślepym i głuchym żeby takiego kandydata wybierać
Przepraszam on nie jest moim kandydatem a tak to wygląda i masz rację, moim zamysłem było rzucenie jakiegoś nazwiska i nasunęło mi się to . Moim kandydatem jest ktoś kto buduje i to nie są Supermarkety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
...moim zamysłem było rzucenie jakiegoś nazwiska i nasunęło mi się to . Moim kandydatem jest ktoś kto buduje i to nie są Supermarkety.
No, no ? dawaj dalej, Pawlak ! Któż to, ach któż buduje ale nie Supermarkety w Białej ? Niech zgadnę : Abramowicz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy do Pawlaka napisał:
No, no ? dawaj dalej, Pawlak ! Któż to, ach któż buduje ale nie Supermarkety w Białej ? Niech zgadnę : Abramowicz ?
Inna litera alfabetu. Główkuj dalej. Może Ty dasz jakiś wkład w budowę naszego wspólnego dobrobytu i rzucisz jakiegoś kandydata ? Co do Abramowicza to bym mu zaproponował by póki co skończył to co zaczął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz Pawlak, jakoś niespecjalnie mnie oni rajcują ! Czuje że ciebie teszszszszszszszszsz............................................................ ................................................................................. ................................................................................. ................................................................................. ................................................................................. ................................................................................. ................................................................................. ................................................................................. ................................................................................. ................................................................................. ................................................................................. ................................................................................. ................................................................................. ................................................................................. ...........................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak do Siwego napisał:
Inna litera alfabetu. Główkuj dalej. Może Ty dasz jakiś wkład w budowę naszego wspólnego dobrobytu i rzucisz jakiegoś kandydata ? Co do Abramowicza to bym mu zaproponował by póki co skończył to co zaczął.
już wiem - sacewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
już wiem - sacewicz
Sacewicz a kto to jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak do Gościa napisał:
Sacewicz a kto to jest ?
no co ty? przecież Krzysztof Sacewicz to najwybitniejszy bialczanin tego dziesięciolecia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie konkursowe : KTO SIĘ DZIś BAWI W WOD-KAN-ie??? Nagroda: niespodzianka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Felicjan napisał:
Pytanie konkursowe : KTO SIĘ DZIś BAWI W WOD-KAN-ie??? Nagroda: niespodzianka
Prezydęt . Znowu się nachleje za cudze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...